Оренда сільгосптехніки техніки сучасного зразка

Якщо вам необхідна сільськогосподарська техніка для виконання певних завдань на полях, пропонуємо вам послуги нашої компанії. ТОВ “ОБЛАГРОХІМ – ЧЕРКАСИ” працює на ринку сільського господарства більше 30 років. Наш досвід, сучасне обладнання і команда кваліфікованих співробітників дозволяють утримувати лідируючі позиції в сільськогосподарському сегменті ринку України. Ми знаємо всі труднощі, з якими доводиться стикатися кожному підприємцю, який працює на землі, тому ми подбали, щоб оренда сільгосптехніки у нас була вигідна вам у всіх аспектах.

Наша компанія має власний автопарк великої сільгосптехніки (комбайн John Deere, трактор John Deere, самохідний обприскувач Роса і інше), так само є великий перелік дрібної техніки. Ми ведемо постійний контроль за належним технічним станом кожної одиниці техніки, так що оренда сільгосптехніки у нас має на увазі те, що ви завжди отримаєте працездатну техніку. Ми володіємо технікою для підготовки поля до сезону, для внесення мінеральних добрив (рідкий аміак безводний, розчини КАС) в грунт і для збирання врожаю – наша техніка допоможе в роботі на будь-якому етапі ведення сільськогосподарського справи.

Оренда сільгосптехніки від ТОВ “ОБЛАГРОХІМ – ЧЕРКАСИ” – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, вигідні ціни і досвідчені фахівці, які допоможуть виконати навіть найскладнішу роботу в максимально стислі терміни.