Внесення КАС - карбамідно-аміачної суміші обприскувачами РОСА

Карбамідно-аміачна суміш - одне з найкращих добрив, адже саме КАС містить азот в трьох його формах (нітратної, амонієва та амідна), кожна з яких ефективна за певних умов. Таким чином, внесення КАС дозволяє забезпечити не тільки як добриво грунту, але і довготривале підживлення ваших рослин азотом. Крім того, КАС має дуже низьку собівартість, адже втрати азоту при внесенні складають не більше 10%, в той час, як у випадку використання гранульованих добрив втрати можуть досягати 30% і навіть 40%. Для позакореневого підживлення рослин використовують розчини КАС з водою.
ТОВ "ОБЛАГРОХІМ - ЧЕРКАСИ" має можливість власною технікою (комплекс «РОСА») в кількості 2-х агрегатів здійснювати внесення КАС - 32, КАС-28 і сипучих мінеральних добрив (селітра аміачна, сульфат амонію, карбамід) по мерзло-талому грунту на посівах озимих та обробка ЗЗР на всіх без винятку с / г культурах і по стерні (КАС - 32, і всі сипучі мінеральні добрива). Ця машина має високу продуктивність із дуже низьким тиском на грунт - близько 0,015 МПа. Замовляючи внесення КАС у нас, ви можете бути впевнені, що машина не зашкодить вашім рослинам, не потрібно буде створювати технічні траншеї, вся робота буде виконана оперативно і за помірною ціною.

Технічні характеристики комплексу «РОСА»

Ємність для рідини - V - 0,8 м³
Норма внесення 30 - 300 л / га - КАС, (50 - 500 кг / га - сипучі добрива)
Швидкість руху 5 - 25 км / ч
Продуктивність 16 - 23 га / год
Витрата палива 0,2 - 0,6 л / га, (диз. Паливо)
Висота штанги сопла 650 - 1450 мм
Робоча ширина захвату 20 м
Крок між форсунками 500 мм
Тиск на опорну площу 100 - 160 г / см - на камерах
Змінний комплект шин, від шин оболонок що не шкодять озимим (мерзло-талому грунті) до вузьких грунтозацепів (прохід міжряддями)
Бункер V - 1,0 м³ з двома дисками для внесення розсипчастих мінеральних добрив
Встановлено GPS навігатор

Умови співпраці

Працюємо на пальному Замовника

Доставка техніки за рахунок Підрядника

Розцінка щодо внесення КАС - 32 - 240,00 грн / га з ПДВ