Продаж добрив вітчизняного виробництва

ТОВ “ОБЛАГРОХІМ – ЧЕРКАСИ” здійснює продаж добрив оптом і в роздріб з можливістю доставки по всій території України. Ми володіємо власним транспортом для транспортування рідкого аміаку, розчинів КАС і інших добрив, так що придбаний вами товар буде доставлений оперативно і в належному вигляді. Ми співпрацюємо тільки з надійними вітчизняними виробниками добрив, якість і ефективність продукції яких ми особисто перевірили на власних полях.

Продаж мінеральних добрив – один з головних напрямків діяльності нашої компанії. У нас ви зможете придбати Аміак рідкий, розчин КАС-32, аміачну селітру, аміачну воду, нітроамофос. Як бачите, у нас є всі необхідні добрива для забезпечення необхідного харчування рослинам і високого врожаю в різних цінових категоріях.

Без достатнього добрива навіть одні з кращих в світі українські чорноземи не зможуть забезпечити рослини всім необхідним для росту і розвитку. Але використовуючи наші добрива, в якості основного добрива, а так само підгодівлі, ви зможете бути впевнені – урожай буде відмінним.

Внесення в грунт рідкого аміаку – це один з найбільш оптимальних способів добрива грунту. Рідкий аміак коштує дешевше, ніж аміачна селітра і на практиці виявляється більш ефективним добривом, адже вноситься в ґрунт за допомогою сучасної техніки. У нас ви можете купити рідкий аміак за оптимальною ціною, так само ми надаємо послуги по внесенню рідкого аміаку в грунт. Сучасна техніка і досвід наших співробітників дозволяє гарантувати якість і оперативність виконання процедури.