Садовий центр Жардін

Декоративні злаки

Останнім часом декоративні злаки дуже популярні і використовуються для створення композицій в природному стилі. За допомогою злаків можна створити прекрасне мальовниче оформлення прибережної зони водойми або доповнити композицію декоративних клумб.
Гойдаючись фонтани витончених мітелок якнайкраще поєднуються і з тихою водною гладдю або з дзюркотливим струмком. Злаками прикрашають рокарії та альпійські гірки, селять їх біля ставка, обрамляють ними краї клумб і садових доріжок.
У садовому центрі Жардін величезний вибір рослин, а для ландшафтних дизайнерів розроблена система знижок і бонусів.

Туя Смарагд

Один з найпопулярніших сортів туї західної - сорт Смарагд, цінується за правильну конічну форму, насичений смарагдовий колір і невибагливість. Сімейство кипарисових, до якого належить ця рослина, буяє стрункими кронами. Шишки зустрічаються досить рідко, тому вони практично не порушують однорідність кольору. Найбільш вигідним фоном для туї є зелений газон, світлий пісок та навіть асфальт.
Туя Смарагд - це досить витривала рослина, але в екстремальних умовах вона якщо і виживає, то розвивається погано. Тому бажано створювати для таких туй максимально комфортні умови. Смарагд любить сонце, тепло, чисте повітря і затишність. Відповідно найкраще місце для посадки - південні частини ділянок (допускається півтінь), захищені від північних вітрів будівлями, спорудами або високими огорожами.
Ціна від 450 гривень

Барбарис

Це листопадні або вічнозелені чагарники, гілки вкриті трійчастими колючками завдовжки до 2 см. Квітки жовті, зі специфічним запахом, знаходяться на коротких гілочках в гроноподібних суцвіттях, рідко поодинокі. Плід - яйцеподібний, еліптична або майже куляста ягода, червона або чорна в період повного дозрівання.
Барбариси, безсумнівно, декоративні з своїм кольором, але особливо ефектні під час дозрівання плодів. У багатьох видів восени листя забарвлюється в яскраві кольори.
Барбариси - ягідні чагарники. Плоди їх застосовують в харчовій і фармацевтичній промисловості. Вони є кормом для зимуючих птахів. Барбариси - медоноси.
Ціна від 220 гривень

Фотогалерея