Внесення мінеральних добрив для підвищення врожайності сільськогосподарських культур

Тільки при якісному добриві грунту можна розраховувати на високий урожай. Серед великої різноманітності добрив, найбільш оптимальним варіантом вважаються мінеральні азотовмісні добрива. Внесення мінеральних добрив у грунт дозволяє забезпечити рослини необхідною кількістю азоту, без якого неможливий повноцінний розвиток рослин, так само помітно підвищується врожайність грунту, запобігає його виснаження. ТОВ “ОБЛАГРОХІМ – ЧЕРКАСИ” пропонує великий вибір якісних добрив вітчизняного виробництва, в ефективності яких ви можете не сумніватися, адже ми особисто перевірили всі запропоновані добрива на своїх власних полях
Крім того, що ви можете купити у нас різні добрива з доставкою по всій Україні, ви можете також замовити послугу внесення добрив в грунт. Ми працюємо на ринку сільського господарства України вже більше 30 років , і за цей час змогли не тільки зібрати команду досвідчених фахівців, а й обзавестися сучасним обладнанням, яке дозволяє внесення аміаку рідкого, розчинів КАС і інших добрив в найкоротші терміни і за помірними цінами.

Внесення аміаку рідкого допомогою сучасної техніки

Чому варто віддавати перевагу саме рідкого аміаку? Його ефективність у збільшенні родючості грунту, прискорення зростання і розвитку рослин, а так само в збільшенні врожайності безперечна. Рідкий аміак містить 82% азоту, і вартість одиниці азоту в ньому, в порівнянні з аміачною селітрою, практично в 2 рази менше. Крім того, рідкий аміак не потребує додаткової підготовки при внесенні аміаку в грунт. Правда для внесення рідкого аміаку необхідна спеціальна техніка. Ми здійснюємо внесення аміаку за допомогою сучасних тракторів John Deere 9й серії (500 к.с.) і культиваторів Case, які оснащені доохладітелямі аміаку (ширина захвату 12 м), або використовуємо трактор Т-150 і культиватор АША 2. У будь-якому випадку, ми гарантуємо висока якість і ефективність, а так само оперативність роботи – ми здатні здійснити внесення аміаку на площі 1500 га в день.

Внесення КАС - карбамідно-аміачної суміші обприскувачами РОСА

Карбамідно-аміачна суміш – одне з кращих добрив, адже саме КАС містить азот в трьох його формах (нітратної, аммонийной і амидной), кожна з яких ефективна за певних умов. Таким чином, внесення КАС дозволяє забезпечити не тільки добриво грунту, але і пролонговану підживлення ваших рослин азотом. Крім того, КАС має дуже низьку собівартість, адже втрати азоту при внесенні складають не більше 10%, в той час як у випадку використання гранульованих добрив втрати можуть досягати 30% а то і 40%. Для позакореневого підживлення рослин використовують розчини КАС з водою.

ТОВ “ОБЛАГРОХІМ – ЧЕРКАСИ” здійснює внесення КАС сучасними самохідними обприскувачами РОСА. Ця машина має високу продуктивність і дуже низьким тиском на грунт – близько 0,015 МПа. Замовляючи внесення КАС у нас, ви можете бути впевнені, що машина не зашкодить ваші рослини, не потрібно буде створювати технічні траншеї, вся робота буде виконана оперативно і за помірною ціною.