Оренда, послуги трала по Україні

ТОВ “ОБЛАГРОХІМ – ЧЕРКАСИ” здійснює автомобільні вантажоперевезення по всій території України.

Ми маємо власний автопарк, постійно контролюємо його стан, тому ми можемо гарантувати доставку вашого вантажу в цілості й схоронності і в строк. Головна наша перевага – наявність двох низькорамних тралів, за допомогою яких ми можемо перевозити негабаритні вантажі. При чому у нас оренда трала  обійдеться вам недорого.

Трал – це спеціальний напівпричіп, який ідеально підходить для безпечного транспортування негабаритних вантажів.

Послуги трала від ТОВ “ОБЛАГРОХІМ – ЧЕРКАСИ – це своєчасна доставка негабаритного вантажу по Україні. Саме негабаритні вантажі найскладніше транспортувати, але завдяки тралу і сучасним єврофури, ми з цим завданням справляємося досить легко.

Перевезення негабаритних вантажів автотранспортом дозволяє вам транспортувати так само будівельну або сільськогосподарську техніку – трактори, комбайни, катки, екскаватори, і так далі. Крім того перевезення тралом необхідна в разі транспортування монолітних масивних виробів великого обсягу.

Є негабаритний вантаж, який необхідно транспортувати – Вам потрібна оренда трала від ТОВ “ОБЛАГРОХІМ – ЧЕРКАСИ”!

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і демократичні ціни. Якщо вам потрібні послуги трала зв’яжіться з нами за допомогою форми в шапці сайту або ж зателефонувавши в розділі “Контакти”. Ми співпрацюємо як з фізичними особами, так і з організаціями по всій території України. Замовляючи послуги трала у нас, ви можете бути впевнені в бездоганній якості та надійності наших фур і тралів, професіоналізмі водіїв і вигідною вартості послуги.